Kubíček Jánuš (Nová Hrady 1921 - 1993 Brno)
Dívčí akt, signováno a datováno vlevo dole Jánuš Kubíček 1956, kombinovaná technika/papír, 39 x 39 cm, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |